Warsztaty integracyjne dla firm

KREATYWNE SZKOLENIA DLA GRUP

Udział w ciekawych warsztatach to z jednej strony ogromna przyjemność dla uczestników, a z drugiej szansa, by zgłębić wiedzę, doświadczyć czegoś nowego. Możemy pochwalić się ogromną ofertą kreatywnych warsztatów dla grup z każdej niemal dziedziny życia. Zajęcia są zawsze prowadzone przez profesjonalistów, którzy w swojej branży osiągają sukcesy. Podczas warsztatów dzielą się swoją wiedzą, a następnie zapraszają wszystkich do aktywnego udziału. Atmosfera doskonałej zabawy zawsze w cenie.

DLA URODY

W naszej bogatej ofercie znajduje się wiele ciekawych propozycji warsztatów beauty dla pań i panów. Bądźcie jeszcze piękniejsi!

DLA ZDROWIA

Możecie wybrać zajęcia w plenerze lub w lokalu. Wybierzcie sobie warsztaty skierowane w stronę zdrowia. Ruch, dieta, masaż, relaks.

DLA RELAKSU

Czy wybierzecie jogę, ciekawe zajęcia z sommelierem, czy też malowanie w plenerze – zawsze poczujecie odprężenie. Odpoczywajcie!

DLA EUFORII

Nasze zajęcia na zawsze pozostają w pamięci i często zarażają swoją dobrą energią. Mamy największy wybór kreatywnych warsztatów.

Bogaty program kursów

Jak być piękną

Sztuka makijażu

Sztuka makijażu to domena pań i do nich kierowane są warsztaty z cyklu „Jak być piękną”. Podczas szkolenia połączonego z praktyką, uczestniczki poznają tajniki nt. kosmetyków do make-upu, nauczą się m.in. efektu kociego oka, czy tuszowania niedoskonałości. To must have dla wszystkich kobiet!

Efekty: kocie oko, powiększone i rozświetlone spojrzenie, wydatne usta
Spotkanie ma formę prelekcji oraz pokazu przy udziale chętnych
Sztuka makijażu

Jak być piękną

Sztuka pięknych fryzur

Sztuka pięknych fryzur to bliski wszystkim kobietom temat z cyklu „Jak być piękną”. Można śmiało założyć, że każda z nich chciałaby poznać sprawdzone sposoby na szybką i efektowną metamorfozę oraz skuteczną pielęgnację. Podczas spotkania dwie stylistki fryzur zdradzą paniom swoje sekrety.

Spotkanie w formie wykładów, porad i zajęć praktycznych
Fakty i mity o kosmetykach do pielęgnacji włosów
Sztuka pięknych fryzur

Winoteka

Spotkanie z sommelierem i degustacja win

Spotkanie z sommelierem Szymonem Sienkiewiczem to ciekawa prelekcja, prezentacja, porady oraz profesjonalna degustacja sześciu różnorodnych win. Uczestnicy dowiedzą się, jak wybierać, przechowywać, serwować i degustować wino. Poznają też zasady łączenia wina z jedzeniem.

Techniki degustacji, dekantacja / karafowanie, zasady podawania wina
Wybór wina, roczniki wina, zasady łączenia wina z potrawami
Spotkanie z sommelierem i degustacja win

Gentelman Club

Degustacja szkockiej whisky

Degustacja prowadzona przez sommeliera wyłącznie na bazie szlachetnej szkockiej whisky: blended i single malts. Podczas spotkania uczestnicy poznają rodzaje whisky i cechy je wyróżniające, regiony produkcji, jak wygląda prawidłowy proces degustacji oraz dlaczego nie należy pić whisky z lodem.

Degustacja whisky z użyciem profesjonalnych kart degustacyjnych
Prelekcja nt. szkockiej whisky, m.in. mapy smaków, mapy aromatów
Degustacja szkockiej whisky

Szybki kurs taneczny

Salsa & Samba

Na dobry początek ma miejsce spektakularny pokaz najwyższej klasy mistrzów tańca. A następnie zaczyna się świetna zabawa i szybki kurs taneczny. Podzieleni na zespoły uczestnicy trafiają pod opiekę profesjonalnego choreografa. Finał wysiłków to „Wielki Turniej Tańca” z udziałem wszystkich.

Pokaz taneczny w wykonaniu utytułowanych mistrzów tańca
Nauka tańca w grupach prowadzona przez zawodowych choreografów
Szybki kurs taneczny

Z Brzechwą w roli głównej

Kurs aktorski

Kurs aktorski rozpoczyna się od spotkania z zawodowym aktorem, który opowie o kulisach pracy i udzieli cennych wskazówek. Potem uczestnicy podzieleni na dwie grupy, otrzymają swoje role, trafią pod opiekę asystentów reżysera, charakteryzatorek i garderobianych. To kurs aktorski dla wszystkich!

Spotkanie z zawodowym aktorem, który opowie o pracy i talencie aktorskim
Zespołowa praca nad wybraną rolą w asyście sztabu profesjonalistów
Kurs aktorski

Chillout – Namaste

Zajęcia z jogi

To czas na chillout, jaki uczestnikom zapewnią rekreacyjne zajęcia z jogi, prowadzone przez doświadczoną nauczycielkę. Adresowana do wszystkich joga jest doskonałym środkiem leczniczym, zapobiegającym chorobom cywilizacyjnym i psychosomatycznym. Ogromna porcja odprężenia.

Zajęcia dla wszystkich - w początkowym stopniu zaawansowania
Opieka nauczycielki jogi z piętnastoletnim doświadczeniem
Zajęcia z jogi

Kasyno

Szybki kurs krupierski

Warsztaty to przyspieszony kurs krupierski, podzielony na część teoretyczną i praktyczną. Poprowadzi je zawodowy krupier z wieloletnim doświadczeniem Paweł Wojciechowski w asyście kolegi krupiera. Uczestnicy poznają tajniki pracy w kasynie oraz podstawy gry przy stołach: Black Jack, Poker, Ruletka.

Spotkanie z zawodowymi krupierami, którzy podzielą się arkanami zawodu
Szkolenie przy profesjonalnych stołach do Black Jacka, Pokera i Ruletki
Szybki kurs krupierski

Ćwiczenia i zawody

Kurs pilotażu drona

Kurs pilotażu drona składa się z trzech etapów: części teoretycznej, ćwiczeń oraz małych zawodów dronowych. Uczestnicy zostaną poinstruowani o zasadach, otrzymają kilka dronów do przelotów próbnych, a następnie pokonają dronem zindywidualizowaną trasę na czas. Tu liczy się precyzja!

Szybki, praktyczny kurs pilotażu dronów z omówieniem zasad bezpieczeństwa.
Pokaz sztuki pilotażu oraz osobiste testy na dronach pod opieką instruktora
Kurs pilotażu drona

Sylwester Ciszek

Szkoła fotografii

Warsztaty z zawodowym fotografem (autorem m.in. 11 okładek) to szkoła fotografii, składająca się z części teoretycznej i praktycznej. Uczestnicy poznają szczegóły pracy aparatu klasycznego i mobilnego oraz nauczą się jego maksymalnego wykorzystania. A na finał: wspólne omawianie zrobionych zdjęć.

Teoria: przesłona, czułość, głębia, ostrość, czas, a także wybór aparatu
Praktyka: portrety, popularne zdjęcia jedzenia, kadrowanie, podział
Szkoła fotografii

Szybki kurs taneczny

Szkoła zumby

Nauka zumby to doskonałe zajęcia dla wszystkich, którzy lubią połączenie aerobiku z latynoskimi tańcami. Kroki i układy zumby są dynamiczne, łatwe do zapamiętania, a warsztatom towarzyszy energetyczna muzyka. Zumba to również szybki sposób na wymodelowania swojego ciała.

Zajęcia dla wszystkich - w początkowym stopniu zaawansowania
Nauka kroków salsy, samby, merengue, mambo, cha-chy, tanga, a także flamenco itp.
Szybki kurs taneczny

Kurs masażu

Masaż tajski i jego tajniki

Rzadka okazja, by osobiście poznać tajniki oryginalnego masażu tajskiego, wykonywanego przez profesjonalne masażystki z Tajlandii. Uczestnicy przekonają się, że masaż tajski to niezwykła kombinacja akupresury, Shiatsu i elementów jogi. Ma właściwości relaksacyjne i rehabilitacyjne.

Pokaz klasycznego masażu tajskiego wykonany przez tajską masażystkę
Przekazanie tajników masażu oraz nauka jego kilku podstawowych elementów
Kurs masażu

Kurs gotowania

Orientalne warsztaty kulinarne

Pokaz gotowania i orientalne warsztaty kulinarne „Tajskie gotowanie” prowadzi Bualoy Jabłońska Choeikoet - mistrzyni Crua Food oraz Edmund Jabłoński - aktor, showman, smakosz Orientu. Każdy z uczestników otrzyma zadanie, by wspólnie ugotować najbardziej popularne, tajskie potrawy.

Live Cooking z degustacją w wykonaniu Bualoy i jej asystentki z Tajlandii
Zabawa w smaczne gotowanie z podziałem na role (Szef, Kuchcik, Serwisant, Copywriter)
Kurs gotowania

Warsztaty z tuningu

Odpicuj małego fiata

Kultowy, mały fiat może powrócić z zaświatów zapomnienia. A zajmą się tym uczestnicy warsztatów, którzy pod czujnym okiem speców od tuningu optycznego nadadzą bryce zindywidualizowanego charakteru. Do dyspozycji – maluch i liczne akcesoria, również nieznanego przeznaczenia...

Spotkanie z mechanikiem samochodowym, który niejedno auto rozebrał
Auto oraz zestaw narzędzi do pracy

Warsztaty malowania na szkle

Malowany Dzban

Któż z nas nie ma w domu zapomnianych misek, talerzy, czy też kubków ze szkła, którym warto przywrócić dni świetności. Podczas warsztatów malowania na szkle uczestnicy nauczą się, jak samodzielnie ozdobić dowolne naczynie, dzięki czemu nabierze zindywidualizowanego charakteru.

Prezentacja malowania na szkle wykonana przez artystę
Szklane naczynia, odtłuszczacze, farby, pędzelki do dyspozycji uczestników

Warsztaty malowania

Plener plastyczny wielkich formatów

Uczestnicy skorzystają z niebywałej okazji wzięcia udziału w artystycznych warsztatach pod hasłem „Plener plastyczny wielkich formatów”. Pokażą w skali makro, co im w duszy gra, a nad artystycznym wyrazem wspólnego dzieła czuwać będzie zawodowy malarz, którego prace zdobią wiele galerii.

Spotkanie z artystą malarzem, który nada kierunek prac i opowie o technikach malarskich
Wspólne malowanie mega dużego malowidła w wybranej stylistyce

Warsztaty stepu

Być jak Fred Astaire

Fred Astaire i jego niezapomniane show w „Singing in the rain” będą motywem przewodnim warsztatów stepu, jakie poprowadzi utalentowany aktor musicalowy z teatru muzycznego. Uczestnicypoznają podstawowe kroki oraz zrozumieją różnice między stepem irlandzkim, a amerykańskim.

Show ze stepem w roli głównej w wykonaniu zawodowego aktora musicalowego
Nauka wystukiwania rytmu za pomocą podkutych butów

Warsztaty taneczne

Taniec towarzyski

Walc angielski, walc wiedeński, foxtrot, quickstep to tylko kilka z turniejowych tańców towarzyskich, których podstawowe kroki poznają uczestnicy podczas warsztatów tańca towarzyskiego. Zajęcie prowadzone przez zawodowych, utytułowanych tancerzy zakończone zostaną małym turniejem.

Pokaz kilku tańców towarzyskich w wykonaniu pary mistrzowskiej
Nauka kroków wybranego tańca towarzyskiego w grupie

Warsztaty taneczne

Przyspieszony kurs nauki tanga

Pochodzące z Buenos Aires w Argentynie i Montevideo w Urugwaju tango burzy krew w żyłach i przyspiesza akcję serca. Podczas przyspieszonego kursu nauki tanga uczestnicy zobaczą oszałamiające show, a następnie nauczą się kilku kroków, które pozwolą później zabłysnąć na parkiecie.

Pokaz tanga w wykonaniu mistrzów tańca towarzyskiego
Nauka układu choreograficznego z krokami i pozami tanga

Warsztaty taneczne

Pole Dance

Pole dance to połączenie akrobatyki, fitnessu i sztuki latania na rurze. Uczestnicy przekonają się na własnej skórze, że najprostszy układ wymaga ogromnego skupienia i zaangażowania wszystkich mięśni. Mistrzyni Pole Dance zaprezentuje, a następnie nauczy krótkiego układu choreograficznego.

Show Pole Dance – taniec i akrobatyka na rurze w wykonaniu mistrzyni
Wspólna nauka układu choreograficznego na metalowych, mobilnych rurkach

Warsztaty plastyczne

Rzeźbiarstwo

Warsztaty rzeźbiarskie dla początkujących przybliżą uczestnikom bogaty świat rzeźby i jego historię. Razem z zawodowym rzeźbiarzem, absolwentem ASP podejmą próbę wykonania swojej pierwszej rzeźby, pracując w różnorodnym materiale: glinie, gipsie, drewnie oraz wykonując odlewy.

Intensywny wykład na temat rzeźby, prowadzony przez artystę rzeźbiarza
Praca nad własnym obiektem w wybranym wcześniej materiale

Warsztaty wolane

Śpiewać każdy może

Warsztaty wokalne prowadzone są przez zawodowych trenerów głosów i obejmują takie zagadnienia, jak: emisja głosu, technika oddechu, dykcja i artykulacja, praca z tekstem, frazowanie, praca z mikrofonem, metody opanowania tremy. Uczestnicy pracują na wylosowanym utworze.

Praca z trenerem nad wylosowanym utworem, prowadząca do świadomej prezentacji
Wspólne i indywidualne prezentacje wokalne

Warsztaty filmowe

Reżyseria

O zasadach budowania historii opowie reżyser z własnym dorobkiem zawodowym. Uczestnicy pod jego okiem naprawdę nagrają etiudę z udziałem aktorów i przy pomocy operatora. Poznają takie zagadnienia, jak: ekspozycja, konfrontacja, rozwiązanie, konstrukcja sceny, czy pojęcie konfliktu.

Spotkanie z reżyserem, który zdradzi kulisy pracy nad filmem i udzieli merytorycznych rad
Wspólne nagrywanie sceny z udziałem zawodowej ekipy filmowców

Warsztaty bębniarskie

Mowa bębnów

Doskonała zabawa dla wszystkich, którym w duszy gra bęben! Warsztaty bębniarskie prowadzi perkusjonalista, grający na co dzień na bębnach etnicznych afrykańskich i brazylijskich. Uczestnicy nauczą się podstawowych uderzeń oraz techniki gry na bębnie djembe dun dun lub sambowym.

Mowa bębnów – show bębniarza na dobry początek warsztatów
Zespołowa nauka gry na bębnach, pobudzająca kreatywność, wyładowująca stres

Malowanie ciała

Body painting

Body painting czyli malowanie ciała uznawane jest za najstarszą formę sztuki. Podczas warsztatów uczestnicy poznają technikę malowania henną, specjalnymi farbami z użyciem pędzli i aerografu, SFX – używanie doklejanych efektów specjalnych oraz malowanie UV - przy użyciu farb fluorescencyjnych.

Spotkanie z artystą, specjalizującym się w artystycznym malowaniu ciała
Omówienie i osobiste przećwiczenie wszystkich technik malowania ciała

Warsztaty garncarskie

Praca z gliną

Z jednej strony bardzo relaksuje, a z drugiej daje możliwość szerokiej ekspresji artystycznej. Warsztaty garncarskie podzielone są na część teoretyczną i praktyczną, kiedy uczestnicy mają okazję ręcznie oraz na profesjonalnym kole garncarskim wykonać swoje własne naczynie.

Część teoretyczna: uzdatnianie i dojrzewanie gliny, podstawy szkliwienia i zdobnictwa
Część praktyczna: warsztaty formowania ręcznego i na kole garncarskim

Kaszubska szkoła

Warsztaty haftu

Warsztaty haftu tradycyjnego i regionalnego to fantastyczna okazja, by zdobyć umiejętność samodzielnego ozdabiania ubrań, obrusów, serwetek i innych elementów wyposażenia domu. Każdy wykona swoje małe arcydzieło, w czym pomoże utalentowana hafciarka z kaszubskiej szkoły haftu.

Prezentacja dzieł utalentowanej hafciarki – ścieg tradycyjny i kaszubski
Nauka haftu wybranego wzoru na serwetce – konsultacje ze specjalistką

Warsztaty kulinarne

Kuchnia molekularna

Kuchnia molekularna słusznie kojarzy się z laboratorium fizyczno – chemicznym. Dzięki wspólnej pracy najlepszych kucharzy i naukowców powstają dania, które zaskakują na każdej, organoleptycznej płaszczyźnie. Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się gotować kilku „kosmicznych” dań.

Live Cooking w wykonaniu utalentowanego szefa kuchni molekularnej
Warsztaty gotowania kreatywnego w nietypowy sposób i z nieoczekiwanym efektem

Warsztaty zdrowotne

ABC zdrowia

Warsztaty ABC zdrowia to doskonała okazja, by dowiedzieć się, jak należy czytać wyniki laboratoryjne, poprawnie zmierzyć ciśnienie, ułożyć ciało w bezpiecznej pozycji, czy zabandażować głowę. Elementarna, potrzebna wiedza przekazana przez ratowników medycznych w lekkiej formie.

Część teoretyczna: wyniki laboratoryjne, prozdrowotne nawyki żywieniowe, pH, zakwaszenie
Część praktyczna: mierzenie ciśnienia, bandażowanie, ułożenie ciała, wyczuwanie pulsu

Warsztaty kulinarne

Sushi

W części teoretycznej uczestnicy poznają historię sushi, dowiedzą się, jakie produkty należy wybierać, gdzie i w jakiej cenie je kupować i na co zwracać uwagę. Następnie nauczą się przyrządzania jego podstawowych form w różnych stylach. To gwarancja smacznej, integracyjnej zabawy edukacyjnej.

Część teoretyczna prowadzona przez sushi mastera z poczęstunkiem
Warsztaty, podczas których uczestnicy przygotują swoje własne hosomaki, futomaki, itp.

Warsztaty strzeleckie

Strzelnica sportowa

Warsztaty strzeleckie to dobry wybór dla osób, które lubią poczuć adrenalinę. Zawodowy instruktor poprowadzi kurs podstawowego posługiwania się bronią palną z wcześniejszym omówieniem zasad bezpieczeństwa. Uczestnicy będą weryfikować celność na profesjonalnej strzelnicy sportowej.

Część teoretyczna: zasady bezpieczeństwa, posługiwanie się bronią palną
Część praktyczna: strzelanie do celu na strzelnicy sportowej

Warsztaty degustatora

Świat whisky

Kto raz posmakował, ten zawsze będzie pamiętał ów smak, który rozpływa się po podniebieniu, by spłynąć w okolice serca i już tam pozostać. Bogaty świat whisky i warsztaty degustatora to doskonała okazja, by mocniej zaprzyjaźnić się z takimi gatunkami, jak: Burbon, whisky japońska lub irlandzka.

Spotkanie z doświadczonym testerem whisky, który przybliży temat degustacji
Degustacja wybranych gatunków whisky, metody i tajniki ich degustacji

Warsztaty degustatora

Koniaki

Warsztaty degustatora to kurs wiedzy o koniaku od genezy powstania tego wyjątkowego trunku, poprzez omówienie etapów współczesnej produkcji, a na wybornej degustacji kończąc. Uczestnicy skosztują rzadko dostępnych i wyjątkowych koniaków i poznają tajniki jego kolekcjonowania.

Część z certyfikowanym prelegentem: czym jest koniak, produkcja, rodzaje, historia itp.
Degustacja koniaków z nauką rozpoznawania jego cech charakterystycznych

Warsztaty degustatora

Degustacja cygar

Najstarszy rysunek, przedstawiający mężczyznę palącego cygaro pochodzi ze świątyni Majów w Meksyku z 640 roku. Tajniki świata cygar zdradzi ekspert z branży tytoniowej, wraz z którym uczestnicy rozsmakują się w niezwykłych aromatach cygar z różnych zakątków świata.

Część teoretyczna, towarzysząca degustacji: m.in. miejsca i sposób upraw liści
Ciekawostki związane ze sztuką palenia, np. co zrobić z banderolką?

Ciało i umysł

Warsztaty Thai Chi

Thai Chi, a inaczej Chiński Boks Cieni to to system ćwiczeń fizycznych, gdzie główną uwagę poświęca się uzyskaniu równowagi, koordynację i rozluźnienie w ruchu. Uczestnicy warsztatów podczas wykonywania wolnych, precyzyjnych układów nauczą się, jak uzyskać kontrolę nad ciałem i umysłem.

Zapoznanie z tajnikami Thai Chi podczas spotkania z mistrzem
Wspólne ćwiczenie podstawowych układów z wachlarzami

Zajęcia ruchowe

Nordic Walking

Nordic Walking to coraz bardziej popularne zajęcia ruchowe, polegające na energetycznym spacerowaniu z dedykowanymi do tego kijkami. Uczestnicy wraz z zawodowym trenerem udadzą się na spacer, który poprzedzony zostanie gruntownym instruktażem, jak należy poprawnie maszerować.

Krótki wykład na temat zalet i poprawności uprawniania Nordic Walking
Wspólny spacer uczestników wraz z instruktorem sportowym

Ćwiczenia praktyczne

Warsztaty pierwszej pomocy

Warsztaty pierwszej pomocy to przede wszystkim część praktyczna, która obejmuje ćwiczenia z użyciem fantomów. Uczestnicy nauczą się, jak: wykonać resuscytację, prawidłowo używać sprzęt do defibrylacji oraz udzielania pomocy w sytuacjach pozorowanych i z użyciem sprzętu ratowniczego.

Ćwiczenia: resuscytacja, defibrylacja, wykorzystanie prawdziwego sprzętu ratowniczego
Imitacje ran, urazów, sztuczna krew celem oswojenia uczestników

Zajęcia sportowe

Kurs kajakarstwa nizinnego

Kurs kajakarstwa odbywa się w kajakach jednoosobowych, które są zdecydowanie bardziej czułe na każdy ruch wiosłem. Część teoretyczna to praktyczne porady, jak zorganizować spływ, gdzie rozbijać biwaki, w jaki sprzęt warto zainwestować oraz ogólne omówienie zasad bezpieczeństwa.

Praktyczne porady i wskazówki na temat pływania w kajakach jednoosobowych
Spływ kajakami w grupie pod okiem instruktorów