Atrakcje na imprezy firmowe

Gry integracyjne dla pracowników

Tajemnicą udanego eventu jest umiejętne zaangażowanie do zabawy wszystkich uczestników. Przygotowane przez nas atrakcje na imprezy firmowe to sprawdzone pomysły, które za każdym razem cieszą się ogromnym powodzeniem. Emocje w kasynie, przeniesienie się w inną rzeczywistość w strefie wirtualnej, możliwość sprawdzenia się podczas gier ruchowych i przy użyciu nowoczesnej konsoli. Za każdym razem zapewniamy integrację, gwarantujemy doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia.

PRZYJEDZIEMY!

Na czas i na pewno. W każde wskazane miejsce o wymaganych parametrach. Nasze atrakcje są mobilne, a instruktorzy lubią podróże.

ZAMONTUJEMY!

Jesteśmy absolutnie samowystarczalni. Cały sprzęt montujemy sami, z zachowaniem maksymalnej ciszy i zawsze w dobrym nastroju.

ZABAWIMY!

Oferowane atrakcje zawsze się sprawdzają i sprawiają wiele radości. Pomaga w tym zaangażowanie i pasja naszych instruktorów.

ZABEZPIECZYMY!

Absolutnie cały sprzęt jest naszą własnością. To daje pewność, że zabawa się uda. Zwłaszcza, że instruktorzy to doświadczeni animatorzy.

Oferta gier na impreze firmową

PRAWDZIWE ZASADY

Kasyno

Doskonała okazja, aby przenieść się w fikcyjny świat hazardu, który opieramy na prawdziwych zasadach. Gra manualna, którą moderują profesjonalni, doświadczeni krupierzy. Do wyboru zabawa przy takich stołach, jak: Black Jack, Poker, Ruletka.

Poznacie zasady prawdziwej gry i poczujecie emocje
Obstawiacie przy użyciu banknotów z naszej mennicy
Krupierzy nauczą Was, czym jest savoir-vivre w kasynie
Każdy wygrywa, ale tylko jeden otrzymuje tytuł mistrza

Zaawansowane gogle VR

Strefa wirtualna

Przeniesiemy uczestników w wirtualną rzeczywistość. Zapewnimy doskonałą zabawę w nowym wymiarze przy użyciu zaawansowanego sprzętu VR. Gracz założy na głowę gogle HTC Vive, a następnie rozpocznie niezapomnianą przygodę w innym świecie.

Projekcja wyświetlana będzie też na wielkim ekranie.
Zabawa dla osób w każdym wieku
Doświadczenie, którego nie przeżyjecie w inny sposób
Strefę VR obsługują sprawni technicy-animatorzy

Xbox One Kinect

Gry ruchowe

Doskonale znana i lubiana konsola gier XBOX w wersji One Kinect to ciesząca się ogromnym uznaniem forma rozrywki ruchowej. Bogaty wybór gier sprawia, że absolutnie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. To udana zabawa na evencie.

Sterowanie konsolą odbywa się za pomocą gestów
Ogromny wybór gier dla każdego wieku i sprawności
Obraz wyświetlany z użyciem projektora

PS4 w 4k HDR

NOWOCZESNA KONSOLA

Nowoczesna konsola Play Station do gier video zapewnia taką samą dawkę przyjemności tak nastolatkom, jak i seniorom. Interaktywna zabawa, której może kibicować wiele osób jednocześnie dzięki użyciu 65” telewizora.

Posiadamy nowoczesne konsole 4K
Używamy dużego monitora - TV 65" - 4K HDR
Mamy mnóstwo gier, Wy wybierzecie dla siebie najlepsze
Nad sprzętem i dobrą zabawą zawsze czuwa animator